pomoc | extranet internet creator

Baza wiedzy

Nawigacja

Treść strony

Tryb zgodności (Windows Internet Explorer)

Odwiedzenie witryny internetowej używając przeglądarki Windows Internet Explorer 8 przy włączonym "widoku zgodności" może spowodować nieprawidłowe wyświetlenie się strony. Przyczyną problemu jest włączony "widok zgodności", który należy w tym przypadku spróbować wyłączyć.

wyświetl galerię w Cooliris
  • zrzut ekranu przedstawia miejsca w których można włączyć/wyłączyć tryb "widok zgodności"
    zrzut ekranu przedstawia miejsca
    w których można włączyć/wyłączyć
    tryb "widok zgodności"

Tryb "widok zgodności" został wprowadzony w wersji 8 przeglądarki Windows Internet Explorer w związku z rozpoczęciem procesu dostosowywania przeglądarki do pełnego honorowania standardów organizacji W3C.

W trybie "widok zgodności" strony sieci Web przeznaczone dla starszych przeglądarek (lub skonstruowane niezgodnie ze standardami W3C) są wyświetlane w sposób zgodny (lub bardzo zbliżony) z intencjami ich projektantów. Dlatego też użycie trybu "widok zgodności" na niektórych stronach sieci Web honorujących standardy W3C może spowodować ich nieprawidłowe wyświetlanie się.

Tryb "widok zgodności" technicznie działa w ten sposób, że przeglądarka internetowa przedstawia się jako starsza wersja o numerze 7. W związku z tym niektóre witryny sieci Web mogą wyświetlać komunikaty o posiadaniu nieaktualnej wersji przeglądarki internetowej.

Dane firmy

extranet Joanna Paździerska
ul. Wielki Rów 40B
87-100 Toruń

e-mail: biuro@extranet.pl

NIP: 879-118-34-25
REGON: 871179250

Kontakt

Godziny pracy: poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00

Napisz do nas

Kontakt Stopka
*
*
*
 
*
 
*

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.